Projekt ,,Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni.” dobiega końca. Dzięki niemu wiele się działo! W naszej bibliotece powstało Cyfrowe Centrum Edukacji dla dzieci i młodzieży z Ukrainy. Była to przestrzeń do nauki w szkole online, ale w formie stacjonarnej, umożliwiającej integrację i kontakty z rówieśnikami oraz wsparcie nauczyciela. Prowadzone były zajęcia dla dorosłych uchodźców, podczas których raz w tygodniu mieliśmy okazję spotkać się przy kawie i wykonać różne prace manualne. W ramach projektu odbywały się także cykliczne warsztaty plastyczne dla dzieci z Polski i Ukrainy. Nie zabrakło także nowości: zajęć muzycznych przy użyciu Bum Bum Rurek, robotyki  z  Photonami oraz eksperymentów. Dodatkowo otrzymaliśmy także wsparcie merytoryczne i finansowe, sprzęt niezbędny do realizacji programu – w tym komputery, zestawy muzyczne i edukacyjne.

Projekt ten okazał się wspaniałą przygodą, podczas której przez cały czas jej trwania wspierani byliśmy przez opiekunów z Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informatycznego, za co pragniemy serdecznie im podziękować.

Projekt „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni” jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w partnerstwie z Save the Children International.

Проект «Бібліотека для кожного. Різні. Рівні. Важливі» реалізується Фундацією розвиткуінф ормаційного суспільства у партнерстві з Save the Children International.

#FRSI_BibliotekaDlaWszystkich

#RóżniRówniWażni

#FRSI_Бібліотекадлякожного

#РізніРівніВажливі

Categories:

Tags: