Za nami kolejny wieczór pełen emocji. Tym razem mieliśmy okazję podziwiać piękne prace Julii Dudzik. Artystka opowiadała o swoich inspiracjach z przeróżnych źródeł – filmu, literatury, swojego życia oraz opowieści przyjaciół. Licznie zgromadzeni byli pod ogromnym wrażeniem akryli wykonanych przez malarkę. Wszystkich, którzy nie mogli być dziś z nami zapraszamy serdecznie w kolejnych dniach. Wystawa czynna będzie do 10 czerwca.