Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, którego tematem będą podróże w literaturze.
Zabierz ze sobą ulubiony tytuł podróżniczy, dobry nastrój i chęć rozmowy.
Nie trzeba biletu — wystarczy miłość do książek!
Serdecznie zapraszamy!
