Masz pomysł na ciekawą inicjatywę, warsztaty, konkursy, wycieczkę i chcesz równocześnie realizować działania promujące czytelnictwo – spróbuj swoich możliwości. Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Księgi Henrykowskiej  Ząbkowice Śl. ogłasza kolejny Konkurs Grantowy na realizację działań na rzecz mieszkańców Gminy Ząbkowice Śl. Odbiorcami Twoich działań mogą być dzieci, młodzież  czy osoby dorosłe.

Aby wziąć udział w konkursie zapoznaj się z Regulaminem i innymi dokumentami projektowymi dostępnymi na stronie http://www.biblioteka-zabkowice.pl/, wypełnij załączony wniosek, podpisz i dostarcz do biblioteki.

Czekamy na Wasze projekty i życzymy powodzenia w aplikowaniu o środki.

Konkurs jest częścią projektu   „Blisko papieru i słowa” przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy im. Księgi Henrykowskiej w Ząbkowicach Śl. w latach 2022-2023 w ramach Programu BLISKO – BIBLIOTEKA | LOKALNOŚĆ | INICJATYWY | SPOŁECZNOŚĆ | KOOPERACJA | ODDOLNOŚĆ PRIORYTET 4 NARODOWEGO PROGRAMU ROZWOJU CZYTELNICTWA 2.0. NA LATA 2021-2025 dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.