Wczoraj w kawiarni Ząbkowickiego Centrum Kultury i Turystyki odbyło się podsumowanie dwuletniego projektu „Blisko papieru i słowa” realizowanego w ramach programu BLISKO dofinansowanego ze środków MKiDN. Podczas spotkania obejrzeliśmy krótką relację z działań jakie były realizowane przez naszą bibliotekę, następnie swoje prezentacje przygotowali realizatorzy inicjatyw lokalnych. Nie zabrakło podziękowań i wzruszeń. Zwieńczeniem spotkania był koncert zespołu Tomczyńska Trio.

Serdecznie dziękujemy naszym partnerom, placówkom edukacyjnym, mieszkańcom naszego miasta oraz wszystkim osobom, które wzięły udział w tym projekcie i wspierały go mentalnie.

Wydarzenie realizowane było w ramach projektu ,,Blisko papieru i słowa” realizowanego przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy im. Księgi Henrykowskiej w Ząbkowicach Śląskich w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021- 2025 dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

#NCK

#NPRCZ